Height
1855mm
Width
595mm
Depth
639mm
Specifications
- Height
- 1855mm
- Width
- 595mm
- Depth
- 639mm
Capacity
| Capacity Attributes | Value |
|---|---|
| Total net volume | 377L |
Consumption
| Consumption Attributes | Value |
|---|---|
| Energy consumption | 194kWh/year |
| In-use energy carbon emissions estimate | 37.6kgCO2e/year |
Product dimensions
| Product dimensions Attributes | Value |
|---|---|
| Depth | 639mm |
| Height | 1855mm |
| Width | 595mm |